· 

Boekpresentatie Pieter Koolwijk ‘Missie afbreken’

Op zaterdag 20 mei is kinderboekenschrijver Pieter Koolwijk bij ons te gast! Op 12 mei kwam zijn nieuwste boek uit, Missie afbreken. Het derde deel, na Gozert en Luna.

Boekhandel 't Spui  © Multranet Media

Pieter Koolwijk vindt dat iedereen zijn fantasie moet gebruiken. En lukt dat niet, dan gebruik je toch gewoon die van hem? Dat is tenslotte waarom hij boeken schrijft – én omdat er over sommige zaken beter moet worden nagedacht. Want wat is gek? Of anders?

Met zijn boeken over Vlo en Stiekel brak hij door in de kinderboekenwereld. Voor Bens boot kreeg hij een Vlag en Wimpel en zijn boek Gozert werd in 2021 bekroond met de Gouden Griffel.

U bent van harte welkom op zaterdag 20 mei a.s. 15.00 – 16.30 uur, inloop vanaf 14.45 uur. Aanmelden is niet verplicht, maar wordt wel op prijs gesteld. Dit kan via info@boekhandelspui.nl of telefonisch: 0118 - 855188.

Pieter Koolwijk

Reactie schrijven

Commentaren: 0