· 

Violistenorkest Vlissingen geeft een “Schitterend Kerstconcert”

Het violistenorkest Vlissingen geeft een “Schitterend Kerstconcert” op zaterdag 20 december in de Sint Jacobskerk.

Foto: Violistenorkest Vlissingen FB 

We zijn aanwezig met maar liefst 25 violisten, 2 altviolisten, 3 cellisten een harpiste, cajon-speler, bassist en gitarist. Ook zal het koor ‘de SeaSoundSingers’ ons versterken bij een aantal kerstliederen. In ons repertoire zijn naast echte klassiekers (Jingle Bells, stille nacht) ook popliedjes en zelfs mooie stukken van Lindsey Stirling opgenomen voor dit concert. We zullen naast vioolsolo’s ook zeker andere solisten horen o.l.v. zangcoach Rosalie Vermeulen. En bij een aantal kerstnummers zal een balletgroep van ‘Balletschool Suzanne de Jong’ een prachtige choreografie laten zien.

Het eerste deel van het concert zal heel kindvriendelijk zijn. Bij een aantal liedjes mogen alle kinderen meezingen en natuurlijk is het ook mogelijk om in de zaal mee te zingen met ons. Om 20:15 is er een pauze, daarna gaan we verder tot uiterlijk 21:45 met een heel gevarieerd programma. 

De nadruk ligt op het zoveel mogelijk samenwerken met andere muzikanten en zelfs balletdansers en vooral ook spelen wat wij leuk vinden. De opbrengsten komen ten goede aan het onderhoud van het historische gebouw de Sint Jacobskerk en het mogelijk maken van muziek-educatie aan kinderen/jongeren door Stichting Stringtogether.

Kaarten zijn verkrijgbaar via de site van de Sint Jacobskerk: www.sintjacobskerk.nl. De kosten zijn €2,50 per kind en €7,50 per volwassenen. Aanvang 19:30 uur. 

Reactie schrijven

Commentaren: 0