· 

HZ Discovery Café: ‘Leven in Zeeland’ door het oog van de onderzoekers

Tijdens het HZ Discovery Café op dinsdag 26 mei in de HZ-toren in Vlissingen presenteren onderzoekers van HZ Kenniscentrum Zeeuwse Samenleving ‘Leven in Zeeland’, het vierjaarlijkse onderzoek over brede welvaart in Zeeland. 

Foto: Luc Verschuren tijdens een eerdere editie van het HZ Discovery Café.

Onderzoekers Luc Verschuren, Emma Duvekot en Iris Scherphof vertellen hoe ze het onderzoek hebben aangepakt, delen opmerkelijke resultaten en wat deze (kunnen) betekenen voor beleidsmakers.

Coördinator Bas ter Stege van de Zeeuwse Vereniging voor Kleine Kernen geeft zijn visie op de resultaten. Het café is ook de aftrap van de expositie ‘Leven in Zeeland’. Op de begane grond van de HZ-toren kun je tot en met en met eind juni op toegankelijke wijze kennis maken met de resultaten van het onderzoek.

Naast een presentatie van de onderzoeksresultaten wordt er een film van Jacomien Kodde getoond. Ook word je als bezoeker uitgedaagd om na te denken over enkele dilemma’s voor Zeeland. Het HZ Discovery Café is gratis en bedoeld voor medewerkers, studenten, relaties en iedereen die is geïnteresseerd in onderzoek in en voor Zeeland. Het café begint om 16.00 uur. Aanmelden kan via deze site.

Reactie schrijven

Commentaren: 0